Abant'a Hos Geldiniz

     Abant.info adresinde Bolu  Abant gölü gezi mesire  bölgesi milli parkı hakkında detaylı bilgileri bulabilir. Galerimizi ziyaret ederek resimlere bakabilir ve çok çeşitli konularda abant hakkında bilgi alabilirsiniz.

 
     Abant Bolu' iline 32 kilometre uzaklıkta olup E-5 üzerinden Bolu dağına çıkmadan İstanbul yolu üzerindedir. Aracınız ile İstanbuldan geliyorsanız Kaynaşlı yol ayrımından Bolu dağına çıkabilir oradan Abant kavşagına sapabilirsiniz.Sonrasında her tarafı ağaçlarla cevrili 21 kilometrelik bir yol sonunda Abant Gölüne ulaşabilirsiniz. Yol boyunca oldukça güzel mekanlar ve restoranlar görebilirsiniz.   Yol üzerinde lezzetli bir sabah kahvaltısı yapabilir yada balık restorantlarında oldukça lezzetli taze tutulmuş balık çeşitleri yiyebilirsiniz. Bu yerler hakkında daha detaylı bilgiyi mekanlar ve oteller bölümümüzden alabilirsiniz. Aracınız ile giriş yapacaksınız 6 ytl giriş ücreti ödedikten sonra göl etrafında aracınızla dolaşabiliceginiz gibi park yerlerini kullanıp yayanda gezebilirsiniz.Yada isterseniz at arabaları ile ucuz bir şekilde göl etrafında gezebilir , temiz oksijeni ile doğanın ve manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

     Abant gölü oldukça güzel ve eşşiz manzarası ile dört mevsim ayrı güzelligi ile gezmek, dinlenmek , yürüyüş yapmak ve temiz hava almak için her yaştan kesime hitap eden dinlendirici güzellikler sunan bir cennet köşesidir.

Abant tabiat parkında uyulması gereken kurallar için buraya tıklayın. Tabiat parkı facebookta beğenmek ve yeni duyuru ve güncel olayları takip etmek  için lütfen aşagıdaki alana bakınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder